تبلیغات
فان روز - فال امروز جمعه ۲۴ دی ۸۹

فان روز

  • خوش آمدید

 

مدل برگزیده همه ی بازیگران هالیوود و سیاستمداران بزرگ

پرفروش ترین عینك تمام دوران كمپانی Ray.ban

طراحی این مدل به صورتی بوده كه با تمامی چهره ها متناسب باشد

برای دیدن عکسها و توضیحات بیشتر کلیک کنید.

 

(فریم مشكی)

خرید پستی

قیمت : 20000 تومان

(فریم سفید)

خرید پستی قیمت :20000 تومان

(فریم قرمز )

خرید پستی قیمت : 20000 تومان

(فریم قهوهای )

خرید پستی قیمت : 20000 تومان

عینك Ray.Ban اصل با جعبه چرم با ارم هك شده Ray.Ban روی قسمت های مختلف عینك و كیف چرم و گارانتی ما در صورت هر گونه مشكل

توجه : این عینک به صورت کاملا اصلی و با یووی 400 استاندارد عینك های افتابی عرضه میشود در حال حاظر قیمت اصل این محصول در بازار بین 80 تا 100 هزار تومان میباشد كه میتوانید ان را پیگیری كرده و مطلع شوید جنس عینك موجود عالی فقط به دلیل خرید تعداد بالای ما با این قیمت عرضه میگردد از خرید این عینك پشیمان نخواید شد!

» برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید ...

http://takforoosh.net/img/link.gif

قیمت 17900 تومان


 

بهترین و به روز ترین اس ام اس ها و مطالب را اینجا بیابید

فال امروز جمعه ۲۴ دی ۸۹

 

http://www.isle.ir/talee%20bini.png


برای مشاهده فال امروز روی ادامه مطلب کلیک کنید

 

فال متولدین فروردین:

عطارد سیاره بخت شما امروز در هشتمین خانه تان یعنی خانه دوستی و صمیمیت به طور پی در پی مورد حمله پلوتو سلطه جو قرار می‌گیرد و شما هم به خاطر نگرش‌ها و نظرات افرادی که بهتان نزدیکند خوشحال نیستید. اما حالا که استقلال و آزادی دارید این اتفاق برایتان دردسرساز است. به جای اینکه باعث بی نظمی‌و بی ثباتی در محیط اطرافتان بشوید، بدون اینکه از افراد دیگر خجالت بکشید، به شکست خود اعتراف کنید. مدتی صبر کنید تا اوضاع بر وفق مراد شما شود!

فال متولدین اردیبهشت:
شما امروز امکان دارد به آسانی حواستان پرت شود ولی واقعاً احتیاج دارید که کمربند خود را سفت کنید و مقداری کار خارق العاده انجام دهید. در پیش گرفتن یک روش جدید در موارد عملی همه چیز را آسان تر کرده و شما را برای دیگران مفیدتر می کند. نصیحتی که به آنها می دهید براساس تجربه شما خواهد بود و نه آنچه شما فکر می کنید آنها دوست دارند که بشنوند.
فال روز متولدین خرداد:
امروز می توانید منتظر اتفاق هیجان انگیزی باشید حتی اگر اتفاقی بسیار شگفت انگیز باشد یا شخصی خبری غیرمنتظره به شما می دهد. در هر دو مورد حتماً‌ تغییری صورت می گیرد اما نمی توانید شکایت کنید که حوصله تان سر رفته یا زندگی تکراری است و اتفاق مهمی نمی افتد . در حقیقت زندگی درست برخلاف آن چیزی است که شما فکر می کنید.

فال متولدین تیر:
از درست و غلط بودن کارها با خبرید. در خانه در مورد مسئله مهمی صحبت می کنید. اگر دیگران تمایلی به صحبت کردن نداشته باشند باید خودتان به تنهایی کارها را مرتب کنید. در این موقع می توانید راحت فکر کنید

فال متولدین مرداد:
بعد از مشکلات احساسی اخیر امروز را به آرامی می گذرانید. سعی کنید مشکلات و ناراحتی ها را دوباره تکرار نکنید، اگر لازم است با همسرتان فعالیت های اجتماعیع خود را افزایش دهید. اگر روابط احساسی تان باز هم در تلاطم است بهتر است بررسی کنیدو اگر به طور کلی رضایت طولانی مدت می خواهید در مورد آن تصمیمی بگیرید.

فال متولدین شهریور:
از آنجایی که فردی منصف هستید . معمولاً‌ می توانید صلح برقرار کنید.زیرا معمولاً‌ می توانید یک راه حل پیدا کنید. البته بهتر است که قبل از آنکه صحبت کنید کمی فکر کنید و اجازه بدهید زمان بگذرد . زیرا اگر مراقب نباشید دیگران خیلی زود ناراحت می شوند.

فال متولدین مهر:
پشما فقط می‌خواهید دیگران روز خوبی داشته باشند، ولی لازم است خبرهای مهمی ‌که می‌دانید را به اطلاع آنها برسانید. امروز عطارد به سومین خانه تان یعنی «خانه محیط خارجی» ملحق شده است. شما حتی بدون این که بدانید چه کار می‌کنید، منفی بافی خود را پخش می‌کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با آگاه شدن از احساسات و تفکرات عمیق خود در طول روز بر این شک‌ها غلبه کنید.

فال متولدین آبان:
شما به سختی می توانید برای مدارک و جریانات شغلی تان تمرکز داشته باشید . در چند روز آینده یک صف بندی سیاره ای شگفت انگیز همه انرژی شان را به طرف شما می فرستد. منتظر اتفاقات مفید و مثبت در زندگی خود باشید

فال متولدین آذر:
به خاطر حساس بودن دچار سوءتفاهم می شوید.یاد گرفتن بخشش و گذشت شما را معتدل می کند.امروز به خودتان زمان بدهید.اگر چه تمام سعی تان را می کنید تا در وقت صحیح کارها را به اتمام برسانید.کارهای زیادی دارید که انجام دهید بنابراین اجازه ندهید کج خلقی ها آن را خراب کنند.
فال متولدین دی:
شما خلاقیت های فراوانی دارید که امروز زمان بروز آنهاست خود را مجبور به انجام کاری کنید که همیشه شما را شاد می سازد و شما را پر از احساس گرم رضایت می کند.مکرراً ممکن است دست به آغاز فعالیتی بزنید،به خصوص اگر همیشه می خواستید این کار را به انجام برسانید.هم چنین نیز عشق به سراغ شما می آید و زندگی شما را درخشان می کند اگر بتوانید در راه آن قدم بردارید ولی سعی کنید عاشق عشق نشوید که ممکن است مجبور شوید پرستاری قلب شکسته تان را به عهده بگیرید.

فال متولدین بهمن:
امروز واقعیات شما را متوجه مسائل مادی و زمینی می کند ولی نباید به دیدگاهی که روز گذشته داشتید پشت کنید. شاید، بعضی از عقاید شما به نظر غیرواقعی باشند ولی ممکن است حداقل یکی از آن ها ارزش بررسی بیش تر را داشته باشد

فال متولدین اسفند:
ستارگان شما را از نظر روحی آسیب پذیر می کنند.مراقب باشید احساسات دیگران را خوب متوجه شوید و سپس پاسخ دهید.سعی کنید در ارتباطات کمتر احساسی برخورد کنید شما نمی توانید به تنهایی تمام مشکلات دیگران را حل کنید گاهی همدردی و همینکه قصد کمک به دیگران را دارید کفایت می کند

ادامه مطلب فال امروز جمعه ۲۴ دی ۸۹